Hakkımızda

Kadıköy’ün en işlek bölgesinde 12 senelik tecrübemizi sanal ofis ve paylaşımlı ofis ihtiyacı olanlar girişimcilerle paylaşıyoruz. Konak Ofis olarak sunduğumuz hizmetlerimiz ile girişiminizin maliyetlerini düşürebilir ve ihtiyacınız doğrultusunda sakin ve huzurlu bir ortamda çalışmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Tümünü Okuyun

İletişim Bilgileri

  • Caferağa Mh. Halis Efendi Sk. No:12 Kadıköy/İstanbul
  • 0535 064 84 69
  • info@konakofis.com

Hizmetler

Sanal Ofis

Sanal ofis, en basit tabiriyle fiziksel bir ofise ihtiyacı olmayanlara resmi ve yasal adres sağlayan pratik bir ofis kiralama modelidir. Yasalar gereğince ticari faaliyete sahip tüm kuruluşların ve vergi mükellefi olan serbest çalışanların resmi bir adrese sahip olması gerekir. Fiziksel olarak bir ofise ihtiyaç duymayan ticari kuruluşların ve mükellef şahısların yasal bir adres sahibi olmasını mümkün kılan bir model olan sanal ofisler, yasal zorunluluktan doğan masrafları en aza indirmeye yardımcı olur. Size en uygun Sanal Ofis paketimizi seçmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

İnceleyin

Paylaşımlı Ofis

Değişen dünya şartlarında ortaya çıkan yeni çalışma modeli uzaktan çalışma ile birçok kişi evden çalışmaya başladı. Ancak verimli bir çalışma için sakin bir ortam, ergonomik bir oturma düzeni, güvenli ve hızlı bir internet bağlantısı ihtiyacı oluştu. Size tüm bu şartları sağlayan, ayrıca yasal bir adres sahibi olmanıza olanak kılan paylaşımlı ofis hizmetimiz ile daha verimli ve keyifli bir çalışma hayatına sahip olabilirsiniz. Bu hizmetimiz sayesinde size özel ergonomik sandalyeli bir masa, eşyalarınızı güvenle bırakabileceğiniz depolama alanı ile ofis ortamının rahatlığına en ekonomik bir şekilde kavuşabilirsiniz. Size en uygun Paylaşımlı Ofis paketimizi seçmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

İnceleyin